- Vitiligo Norge

Søk
Gå til innhold

Hovedmeny:

Der du bor

Fylke

Navn

Telefon

 E-post

Kontakttid

Akershus

Unni Adele Raste

93 22 03 69

famraste@online.no

Når som helst via e-post

Aust-Agder

Marius Frivik

48 44 92 69

vest.agder.vitiligo@gmail.com

Hverdager m.kl. 9-18

Buskerud

Marius Olsen

41 23 35 05

marius@mnolsen.net

Mandager m.kl. 17-18

Finnmark

Unni Esp

 

unniesp@hotmail.com

Når som helst via e-post

Hedmark

Anne Line Vestli

97 03 76 66

annelinevestli@gmail.com

Når som helst via e-post

Hordaland

Richard A. Rasmussen
Styremedlem

90 53 50 28

richard.rasmussen@hotmail.no

Mandager m.kl. 17-18

Bergen og omegn

Ivar Myhre

91 80 74 40

ivar.myhre@stsgruppen.com

Mandager m.kl. 17-18

Møre og Romsdal

Birgit Myklebust  91 57 32 86 birgit.myklebust@mimer.no  Mandager m.kl. 17-18

Nord-Trøndelag

May Britt Almaas

990 40 261

maybrittalmaas@gmail.com

Ukedager m.kl. 18-19

Nordland

Hege Martiniussen

99 78 50 20

hege.martiniussen@rananett.no

Mandager m.kl. 17-18

Oppland

Helen Aune
Styremedlem

 

caledoniasepost@outlook.com

Når som helst via e-post

Oslo

Wenche Lundemo Visser

46 76 10 80

 

Mandager m.kl. 17-18

Rogaland

Jan G. Moen

90 99 55 15

jan.vitiligo@online.no

Når som helst via e-post

Sogn og Fjordane

Sture Thorgaard

90 02 56 99

sture@thorgaard.org

Mandager m.kl. 17-18

Sør-Trøndelag

May Britt Almaas

990 40 261

maybrittalmaas@gmail.com

Ukedager m.kl. 18-19

Telemark
Administrasjon

Rune Tollefsjord
Sekretær og kasserer

Tlf eller sms
40 59 09 00

vitiligo@vitiligo.no

Hverdager m.kl. 15-18

Troms

Katarina Forsaa

90 04 73 86

kat-for@hotmail.com

Når som helst via e-post

Vest-Agder

Marius Frivik

48 44 92 69

vest.agder.vitiligo@gmail.com

Hverdager m.kl. 9-18

Vestfold

Åse Haukenes

99 25 57 16

Mandager m.kl. 17-18

Østfold

Inger Elisabeth Johansen

48 26 67 64

ingerejo@gmail.com

Mandager m.kl. 17-18

Ungdomskontakt

Katarina Forsaa, Troms

90 04 73 86

kat-for@hotmail.com

Når som helst via e-post

Foreldrekontakt

Lotte Stensrud

93 04 96 72

lotte.stensrud@gmail.com

Når som helst via e-post

Foreldrekontakt og ungdomskontakt: For deg som har barn med Vitiligo eller ungdom og ønsker noen i lik situasjon å drøfte  dette med. Tar i mot henvendelser fra hele landet.

 
 
Tilbake til innholdet | Tilbake til hovedmenyen