Informasjon for medlemmer
Tilgang til medlemssider
Denne informasjonen gjelder kun medlemmer som har betalt kontingent i 2025 og frem til 10. mars 2026. Får du ikke logget inn eller får tilgang til sidene, kan du ta kontakt med oss for hjelp.
Vi tilbyr ikke lenger betalt medlemskap i foreningen, men kan bidra med informasjon og kunnskap via e-post. Ta gjerne kontakt med oss om du ønsker å vite mer.
Alle som har betalt kontingent frem til 10. mars 2026 beholder tilgang til ressurssider og rabatter i nettbutikken i henhold til avtale. Ta gjerne kontakt med oss om du har spørsmål rundt dette.
Hva vi i foreningen bidrar med:
Først og fremst er vi støttespiller for deg som har Vitiligo. Dette innebærer å være samtalepartner og møte deg som medlem med respekt, anerkjennelse og forståelse for de utfordringene det er å ha denne sykdommen. Vi bruker mye tid og ressurser på å undersøke nye behandlingsmåter og har tilgang til et internasjonalt nettverk gjennom foreningen VIPOC som bistår oss med oppdatert informasjon. Vi jobber for alle som har Vitiligo, og er tilgjengelig for å besvare spørsmål og bidra med informasjon så godt vi kan.
